PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272871}
7,3 8 938
ocen
7,3 10 1 8938
Południe Północ
powrót do forum filmu Południe-Północ

Grochowska

użytkownik usunięty

są aktorki słabe, ale jeszcze tak sztucznej i irytującej gry nie widziałam. to już przedstawienia
szkolne są mniej drażniące. przez nią nie obejrzałam nawet 1/4 filmu, nie dałam rady

ocenił(a) film na 9

Co za brednia... Grochowska bardzo dobrze znalazła się w tej roli.

Jak myślisz, kogo ona w tym filmie grała? Margaret Thatcher, czy dziwkę ze wsi z problemami emocjonalnymi (i fizycznymi)?

użytkownik usunięty
WujekDobraRada

moje zdanie, mój hip hop

użytkownik usunięty

jej gra mi się nei podobała i tyle. dobranoc, nie ?

WujekDobraRada

zgadzam się, Grochowska jest dobrą aktorką i także tu była dobra
(pomijając kwestię samego filmu...)

Mi film bardzo się podobał, ale reżyser chyba źle obsadził rolę głównej bohaterki, nijak mi ona nie pasowała do roli, ona, a może jej gra? Nie wiem sama.

ocenił(a) film na 7

Moim skromny zdaniem Grochowska sie niestety nie sprawdziła w tej roli, było widać sztuczność, jej gra wyglądała trochę jak na szkolnej akademii. Szkoda bo film całkiem dobry.

ocenił(a) film na 7

zgadzam się, miałem te same odczucia jeszcze w trakcie oglądania. jest ładna i nie widziałem innych filmów z nią ale tu się nie sprawdziła, może rola była źle obsadzona, w każdym razie przez pierwsze pół filmu zamiast skupiać się na wątku myślałem tylko o tym jak to jest słabo zagrane. Szyc spoko, Więckiewicz świetnie, w ogóle scenariusz fajny, choć nie lubię takich uciętych końców

ocenił(a) film na 4

... a ja widziałam,, Panią Cielecką w Kabarecie warszawskim Warlikowskiego, rozwaliła mu sztukę swoją sztucznością, to było kilka dni temu, a teraz wpadłam na tę Grochowską...dramat w dramacie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones