PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340187}
6,1 32 000
ocen
6,1 10 1 32000
4,0 4
oceny krytyków
Mała wielka miłość
powrót do forum filmu Mała wielka miłość

i wydal mi sie nawet fajnym filmem romantycznym. Zdziwilo mnie to, ze on jako korepetytor jezyka anglielskiego dostawal tak marne grosze i to w Warszawie. ogolnie film podobal mi sie i do tego piosenki Myslowitz. wiadomo, ze nie sa to takie komedie jakie za komuny krecono i w latach 90 ale dalo sie ogladnac

Dzastina221

też właśnie teraz oglądałam i film bardzo przypadł mi do gustu. Nie lubię zazwyczaj komedii romantycznych, ale są wyjątki. Uważam, że film mimo wiadomego zakończenia jest ciekawie nakręcony. Podoba mi się pomysł połączenia dwóch osób odmiennej narodowości.

użytkownik usunięty
Dzastina221

Nie był korepetytorem. Dostał posadę nauczyciela. Nie miał w tym kierunku wykształcenia. Umiał po prostu mówić w swoim ojczystym języku. tylko tyle. To tak jakbyś Ty jutro zaczęła uczyć typowych Amerykanów języka polskiego xD
To jest komedia - ma mieć przejaskrawione cechy danego kraju. Nie traktuj tak wszystkiego serio, zwłaszcza głupawych filmideł. Może pracował na pól etatu? ;> Heh, nieważne.

Zawsze myślałam, że native speaker zarabia jednak trochę więcej niż 1200

agneszko

bo tak jest :) ale nie w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones