PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340187}
6,1 32 000
ocen
6,1 10 1 32000
4,0 4
oceny krytyków
Mała wielka miłość
powrót do forum filmu Mała wielka miłość

przepraszam uprzejmie ale czy nikt, tak tylko pytam ,nie zauwazył przypadkiem drewnianej roli Agnieszki Grochowskiej albo choćby jej "cudownego" akcentu? i za co ocena bliska 8 ...
najbardziej zraziła mnie scena rozstania głównych bohaterów toż to było normalnie okropieństwo !

Ale pan Amerykanin grał nawe na poziomie . Ale kochani nie rozśmieszajcie mnie ocena 7.56 . 6,5 calkiem by wystarczyło .

ocenił(a) film na 1
dzastine

Według mnie to na pewno za wysoka ocena.
Ja postawiłam 1/10
Totalne nieporozumienie.
Tego się nie dało oglądać! Już nie pamiętam po jakim czasie, ale przerwałam tą niemiłosierną mękę! Nigdy więcej! Gdybym była na tym filmie w kinie bez zastanowienia opuściłabym salę!
Okropna gra aktorów (podstawowy błąd - kiepsko dobrani), bardzo przewidywalne, ale to nie jest najgorsze, bo nawet z przewidywalnego scenariusza można zrobić świetny film (np Nigdy w życiu!). Cała oprawa jakaś niedopracowana, miałam wrażenie, że wszystko zaraz się rozpadnie. Od strony amerykańskiej szczególnie, wyglądało to jak jakaś tania amatorszczyzna!!
Szkoda, naprawdę szkoda pieniędzy i czasu.

Szczerze nie polecam!!

poally

Niestety byłam na tym filmie w kinie i zrobiłam tak jak pisałaś. Opuściłam salę. To była męka. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones