PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340187}
6,1 31 986
ocen
6,1 10 1 31986
4,0 4
oceny krytyków
Mała wielka miłość
powrót do forum filmu Mała wielka miłość

Dobre dialogi, świetni aktorzy, co prawda do kin wszedł 4 lata temu, wiem ,że strasznie się nim fascynowałem ale obejrzałem go dopiero dzisiaj i po to nie były zmarnowane dwie godziny, naprawdę respect, zapewne obejrzę go nie jednokrotnie i co najlepsze bije pod względem inteligencji niejedną komedię made in USA.

Duży plus za muzykę, Myslovitz to był świetny wybór :-)

M.

MJOhnny

R U f.... kiddin' me?

ocenił(a) film na 10
Lilith_999

this is my review :)

ocenił(a) film na 1
MJOhnny

Nigdy nic nie pisałem na forum, ale tym razem się przełamie ku przestrodze dla innych (może to ktoś przeczyta:) . Ogłądałem to wczoraj na dwójce i muszę stwierdzić, że takiej chały to jeszcze nie widziałem (nawet dinokrokodyl vs supergator wydaję się być lepszym filmem bo to z założenia miało być głupie:)), dlatego oceniam to dzieło chorego umysłu minus 5 . :)

MJOhnny

Ech...przecież film jest przewidywalny do bólu,od początku wiadomo jak będzie wyglądała niemal cała fabuła.Jedynym pozytywnym akcentem w tym filmie był Bosak w roli Marcela.Za to ma ode mnie 2/10 zamiast 1.Mogę się zgodzić co do muzyki,bo Myslovitz jest zawsze na miejscu,ale poza tym to katastrofa.;)

ocenił(a) film na 7
Lilith_999

skoro to jest aż taka katastrofa, to czym jest "dlaczego nie", "śniadanie do łóżka" czy inne "miłości na wybiegu"? mnie film się podobał, owszem, jest przewidywalny, ale przecież oto właśnie chodzi w tym gatunku. w porównaniu z ówczesnymi polskimi komediami romantycznymi, ten film jest dobry. ps. obecność myslovitz tylko dodaje uroku ;)

legendarier

No cóż,dla mnie wszystkie wymienione przez Ciebie filmy plus "Mała wielka miłość" to jeden worek.Wszystkie mało zabawne,przewidywalne,bez polotu.Jeśli ktoś chce zobaczyć lekką komedię to polecam "Druchny".Wiadomo,że czasem trzeba odpocząć od tematów wojny,życiowych dramatów,chorób,dylematów życiowych,ale z umiarem.A te produkcje są uwłaczające dla widzów.

ocenił(a) film na 8
MJOhnny

Ja się zgodzę w 100 procentach z tobą. Mnie też czasem męczą przewidywalne komedie, lecz ta była zupełnie inna. Niezwykle przypadła mi do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones