PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340187}
6,1 32 000
ocen
6,1 10 1 32000
4,0 4
oceny krytyków
Mała wielka miłość
powrót do forum filmu Mała wielka miłość

Spodziewałem się czegoś w stylu Dlaczego nie, czy Nigdy w Życiu, czyli rozreklamowanej słabej Polskiej komedii, a Tu miłe zaskoczenie, film naprawdę dobry, ciekawy pomysł. I dobrze że ktoś w końcu zaangażował zagr. aktorów w Polskiej produkcji, bo Zakościelnego, Żmijewskiego, Brodzik bym już nie zniósł. Duży plus. Goronco polecam

maciej_mogilno

W pełni się zgadzam! Bardzo przyjemny film, zwykle nie lubię Polskich produkcji, łączonych też, tymczasem tu zarówno fabuła jaki i obsada mieszana fajnie się sprawdziły. Można się i pośmiać i wzruszyć, polecam również!!:)

użytkownik usunięty
Barbasiss

Tak...dziś polskie komedie romantyczne to szmiry...dobrze, że chciałam się przekonać czy jest to wyjątek wśród polskich komedii...jak widać jest! Serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 7
maciej_mogilno

Dokładnie , bardzo przyjemny film ( chociaż początek filmu tego nie wskazywał), całkiem nowy schemat , historia - to się ceni. Połączenie polskich i zagranicznych aktorów widać przyniosło wiele świeżości. Jedyne co mnie porwaziło to przedstawienie Polaków w złym świetle : złodziei , chamów , strasznie zacofanych ; chociaż w sumie to chyba sprawiło ,że film nie był taki cukierkowy i mdły . Dobra produkcja , polecam. ;)

maciej_mogilno

Baaardzo lubię ten film. Lekki i przyjemny...polecam.
Zdecydowanie podobała mi się Grochowska, ale całkiem niezła, mała rolę miała też Figurska:)

ocenił(a) film na 6
puczi

bardzo fajny film, nawet się nie spodziewałam jedna z lepszych komedi ostatnich lat- może i najlepsza

wikiw99

może nawet najlepszy...:) zgodzę się z Tobą...mimo wszystko Ci aktorzy w teatrze wypadają lepiej;)

maciej_mogilno

całkiem miło się go oglądało
dla mnie dużym plusem był właśnie brak etatowych polskich amantów,
oczywiście wszystko trochę naciągane ale w końcu to komedia romantyczna

maciej_mogilno

Sam tytuł mnie odstrasza. Nie oglądałam, ale słyszę skrajne opinie. Za zagranicznych aktorów minus. Przecież mamy tylu nie-amantów a artystów. Tylko, że tacy takich scenariuszy mogą nie czytać. Kiedyś obejrzę.

marcysia68

Zgadzam się z autorem wątku - film jest świetny, już się bałam, że będzie strata czasu, a tu taka miła niespodzianka, polecam jak najbardziej! :D
Bardzo dobra gra aktorska, fajnie przedstawiona historia i świetny humor (też nasz "inglisz" ;))

Nadia_Nadia

:) Film naprawdę dobry - cieszę się, że dużo pozytywnych zdań na jego temat. Największa zasługa to obsada:)

maciej_mogilno

To sie nazywa komedia! Usmialem sie nie raz ;) Ciekawe czy ktos ja dostrzeze w Stanach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones