PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340187}
6,1 32 000
ocen
6,1 10 1 32000
4,0 4
oceny krytyków
Mała wielka miłość
powrót do forum filmu Mała wielka miłość

Szłam na ten film bez przekonania. A może raczej w przekonaniu, że zobaczę kolejną przesłodzoną komedię romantyczną.

A zaskoczyło! Polsko-amerykańska produkcja, dwa różne światy, Amerykanin, który musi odnaleźć się w polskiej rzeczywistości. Na początku trochę ukłuło mnie, że film pokazuje, iż Polacy angielskiego nie znają i są w filmie nieco ośmieszeni. Jednak z drugiej strony, film równoważą inne postacie, które dobrze porozumiewają się po angielsku oraz to, że to Amerykanin zmuszony jest nauczyć się polskiego.

Mnóstwo zabawnych tekstów i żartów sytuacyjnych. Świetnie dobrana muzyka. Ukłony dla producentów za wykorzystanie anglojęzycznego albumu Myslovitz - pasuje tu fantastycznie!

Coś nowego, coś innego. Miło, że akcja dotyczyła zwykłej polskiej rodziny. Miło, że nie zobaczyliśmy kolejny raz ekskluzywnych apartamentowców w stolicy i polskich facetów w garniturach jeżdżących limuzynami. Była za to pierogarnia, mieszkanie w ruderze, antykwariat, taksiarz :D.

W kategorii komedia romantyczna - 10/10
POLECAM :)

pozdrawiam ;)

aishaa_2

film swietny - wypad do kina udany w 100 % Polecam!

aishaa_2

Również jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! świetna komedia - jedna z lepszych jakie powstały!

aishaa_2

Zgadzam sie w 100% z kazdym slowem autorki! Mysle ze ten film nie ma zbyt wielkich wad. W koncu powstal polski bardzo dobry film a nie jakies barachlo. Kto nie chce wydac pieniedzy w bloto to powinien zobaczyc mala wielka milosc :))

eternity

to prawda ! jezli chodzi o gatunek komedii romatycznych to zdecydowanie warto sie wybrac !!! dla mnie the best.

ocenił(a) film na 8
aishaa_2

Z ust mi to wyjęłaś! Podpisuję się rękami i nogami :)
Film polecam, pozytywnie mnie zaskoczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones